Dani piva Osijek

  Osječka pivovara         P. N.         10.09.2016.
Dani piva Osijek

Na lijevoj obali Drave kod katakombi održavaju se ovogodišnji Dani prvog hrvatskog piva.Manifestacija je počela u srijedu 7. i traje do subote 17. Rujna. I ove godine posjetitelje ček bogat glazbeni program i naravno hektolitri Osječkog piva.  



Ove godine program vodi poznati hrvatski stand up komičar i zabavljač Marko PetarOrešković. Novitet je i poboljšana terasa uz šator - beer garden, odnosno vanjska terasa gdje uz šator posjetitelji mogu uživati u vrhunskom pivu i glazbenom programu. Pivovara Osijek u suradnji s Turističkom zajednicom grada Osijeka i Panturistom omogućuje besplatan ulaz na koncerte uz konzumaciju pića uz kupnju povratne karte zajednu od autobusnih linija.

Cijena ulaznice je 20 kuna (uključena konzumacija), a ni ove godine neće izostati bogata gastronomska ponuda kao ni pivske igre. Napominjemo i kako se, sukladno najavljenoj akciji 1 litra - 1 kuna, od svog prodanog piva na Danima piva iznos od prodaje donira bolnici za kupnju ultrazvučnog uređaja.

Bogate foto galerije sa svakog dana manifestacije Dani prvog hrvatskog piva pghledate na facebooku.

Tagovi

Pivo   Oaijek  

Podijelite

   

Postani pivski sommelier

ArhivIzreke o pivu

Sve su žene lijepe, samo mi premalo pijemo.
Murphyjev zakonik, Matukovo uvjerenje


ArhivNacrtaj mi krigl

Rosinski-Van Hamme - Western 51-B
Rosinski-Van Hamme - Western 51-B

Knjiga Pivovara Daruvar

Knjiga Pivovara Daruvar




Najnovije iz kategorije Osječka pivovara




Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće