Desperados iz Karlovca

  Heineken Hrvatska         P.N.         03.06.2011.
Desperados iz Karlovca

Pivo s okusom tekile, intenzivnog mirisa, zlatne boje, u prozirnoj boci, atraktivnog dizajna, s 5,9 posto alkohola, to je Desperados, marka, koja je sada dostupan i kod nas. Desperados je novi član Karlovačke pivovare od svibnja ove godine, a potrošačima je dostupan od sredine svibnja u odabranim kafićima i trgovinama diljem Hrvatske.



Desperados je pakiran u atraktivnu, posebno dizajniranu bocu od 0,33l kako bi uživanje u njemu direktno iz boce bilo jedinstven doživljaj, stoji u promidžbenom materijalu uz ovaj proizvod. Desperados je namijenjen, prije svega,  mlađim ljudima željnim dobrog provoda i lude zabave. Ovaj međunarodno poznat proizvod odlično će upotpuniti večernji izlazak, trenutke sa prijateljima učiniti još zabavnijima te osloboditi divlju stranu zabave.

 „Karlovačka pivovara prvenstveno je predana zadovoljenju potreba svojih potrošača, a jedan od načina je proširenje portfelja proizvoda - ovaj put predstavljamo Desperados, vrhunsko pivo s okusom tekile. Desperados je svjetski poznat proizvod, a siguran sam da će se novi atraktivan okus svidjeti i hrvatskim potrošačima. Desperados je odlično piće za zabave s društvom,  večernja druženja i izlaske'', izjavio je predsjednik uprave Karlovačke pivovare Alexander Gerschbacher.

U svojim nastojanjima da postane najbolja pivovara u Hrvatskoj, Karlovačka pivovara usmjerena je na zadovoljenje potreba svojih potrošača, a predstavljanjem novog proizvoda u svom portfelju potvrđuje snažnu poziciju na hrvatskom pivskom tržištu i predanost stalnom unapređenju svih aspekata poslovanja.

Ovoj informaciji, koju je Karlovačka pivovara uputila medijima dodajmo i jednu zanimljivost. Iako većina na prvu loptu smatra da se radi o meksičkom pivu, na što upućuje i ime i okus tekile i prozirna boca - jedan od zaštitnih znakova meksičke Corone, ovo pivo proizvodi se usred Europe - u Francuskoj, u pivovari Fischer iz Strassbourga. Pivovara je utemeljena 1821. godine, a 1854. preseljena je u grad pivovara Schiltigheim. Od 1996. godine pivovara posluje u sastavu koncerna Heineken.

Podijelite

   

Postani pivski sommelier

ArhivIzreke o pivu

Bolje trbuh od piva, nego grba od posla.
Murphyjev zakonik, Zakon pivskog trbuha


ArhivNacrtaj mi krigl

Jeff Smith_Bone1-108_D
Jeff Smith_Bone1-108_D

Knjiga Pivovara Daruvar

Knjiga Pivovara Daruvar




Najnovije iz kategorije Heineken Hrvatska




Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće