Što smo odbrojavali, odbrojavali – iako je onaj „pravi” Dan D danas, za sve kojima je na srcu domaći uvarak i zanatsko pivo, dan D je sutra – velikim tulumom i proglašenjem pobjednika završava ovogodišnje 12. Hrvatsko homebrew prvenstvo – natjecanje kućnih pivara iz zemlje i svijeta. Organizator natjecanja je udruga Pivari grada Zagreba, domaćin završnice prvenstva je Zmajska pivovara, a vrata festivalskog prostora na zagrebačkom Jankomiru otvaraju se u 15 sati.
Eto, sad znate sve, da ne bi bilo poslije – nisam znao!
Ulaznice će sutra (ako ih još bude) stajati 30 eura (ako želite uštedjeti petaka, kupite ih danas), a uz ulaznicu posjetitelj dobiva festivalsku čašu u koju na bilo kojem točioniku (hombrew, craft, svejednako) može točiti koliko god hoće.
Evo još jednog kratkog podsjećanja:
Središnje mjesto za sve ljubitelje piva, bez obzira jesi li pivar ili jednostavno voliš isprobavati nove pivske stilove i okuse. Posjetitelji će imati priliku kušati više od 60 različitih piva iz kućne radinosti, a na istom mjestu usporediti ih s ponudom 20-ak domaćih craft pivovara.
Ulaznica uključuje degustacijsku čašu i narukvicu koja omogućava NEOGRANIČENU konzumaciju svih ponuđenih piva na festivalu.
Također, očekuju vas i brojne zabavne aktivnosti poput:
Natjecanje u ispijanju piva
Beer pong
Pivski kviz by Šankatak
Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada pivarima
Sve ostale detalje doznajte i novosti pratite na Facebook najavi festivala.